You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Телефони: +380682647271
Ми відкриті: Пн-Вс: 7.00 - 19.00
  • Ваш кошик порожній!

Засоби для догляду за волоссям: різновиди та призначення

Красива доглянута копна волосся – це саме те, що надає розкоші образу. Саме тому не дивно, що кожен з нас мріє про чудове волосся, яке немов шовк окутує плечі, сяє і випромінює здоров'я. Благо в сучасному світі доглядової косметики є безліч засобів, підібравши правильно які можна як виправити попередні помилки в догляді за волоссям, так і якісно поліпшити його природні показники, в результаті чого картинка перевершить всі ваші очікування.

 

Які засоби для догляду за волоссям підійдуть для щоденного використання

 Існує думка, що гарне волосся – це фактор, що виключно базується на хорошій спадковості. Але це не так. Вірніше, частково не так. Звичайно ж, якщо у ваших батьків і найближчих родичів тонке волосся, швидше за все, у вас не буде товстої коси до пояса. Але на противагу цьому хорошу спадковість також можна зіпсувати, застосовуючи щодо волосся високі температури в процесі укладання або ж не насичуючи їх необхідними елементами. Як бачите, і фактор спадковості, і фактор правильного догляду взаємопов'язані. І якщо у випадку з першим ми ні на що вплинути не можемо, то забезпечити волоссю належний якісний догляд – просто наш обов'язок.

У цій невеликій статті ми розглянемо з вами основні різновиди засобів, які є ідеальними для щоденного догляду і які допоможуть досягти ефекту регулярного відвідування салону краси. Вони цілком доступні за ціною, завдяки чому все частіше і ефективніше впроваджуються в побут звичайних споживачів. Отже, поїхали.

Шампуні і бальзами. Це перше, на що вкрай важливо звернути увагу. Однією з найбільш частих помилок є неправильний вибір шампуню або бальзаму. Він здійснюється відповідно до типу вашого волосся, що дозволяє максимально дати волоссю те, що йому потрібно. Не менш помилковим в догляді є і неправильне застосування засобів. Тому перед тим, як використовувати новий шампунь або бальзам, прочитайте інструкцію на упаковці.

Маски і кондиціонери. Це додаткові доглядові засоби, які не призначені для щоденного використання через свою більш важку структури. Вони допомагають живити волосся, будучи застосовні періодично. Раз в тиждень, наприклад. Це дозволить вам додатково надати волоссю здоров'я, блиску і жвавості.

Лосьйони і масла для волосся. У виборі все залежить від цілей, які ви ставите перед засобом, а також від типу вашого волосся. У правильному виборі вам допоможе майстер.

Спреї для волосся. Це кращі засоби з легкою текстурою, які в більшості випадків є універсальними і підходять волоссю всіх типів. Як і з вибором масел і лосьйонів, у виборі спреїв важливий результат, якого ви хочете досягти, поставлені перед засобом цілі, а також структура продукту (спрей не повинен обтяжувати волосся).

Засоби для укладання. Щодня сушите або укладаєте волосся? В такому випадку вам просто не обійтись без належного термозахисту й інших відповідних засобів, які захистять ваше волосся від високих температур, а також допоможуть зберегти його яскравий колір. Це справжня необхідність, без якої ваше волосся швидко стане сухим і втратить свій гарний блиск.

Лікувальні засоби. Якщо у вас є певні проблеми, такі як ламкість волосся і його випадання, сухість шкіри та інші, перш за все вам необхідно звернутися до фахівця. Після цього, слідуючи його рекомендаціям, ви можете спробувати включити в ваш щоденний догляд спеціальні засоби, що мають лікувальний ефект.

 

Купити засоби для догляду за волоссям в каталозі «KSM Cosmetics»

 Всі вищезгадані продукти для щоденного використання, а також інші, які затребувані майстрами, можна вибрати і придбати в нашому онлайн-каталозі на сторінках відповідної рубрики. Наш асортимент представлений товарами виключно високої якості і перевіреними брендами, які можна використовувати як в салоні, так і в домашніх умовах. З питань правильного підбору, а також інших, що стосуються продукції, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів.

Ми чекаємо на вас!