ksm-cosmetics.com.ua
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ми відкриті: Пн-Вс: 7.00 - 19.00
  • Ваш кошик порожній!

Маски захисні для обличчя

Наявність: Так
Маска одноразовая защитная

Маска одноразовая защитная

Маска одноразовая защитная..

4.00грн.

Наявність: Так
Маска защитная, цвет розовый, многоразовая
Наявність: Так
Маска с клапаном, цвет голубой, Fashion mask
Наявність: Так
Маска медицинская, цвет черный
Наявність: Так
Маска питта pitta с 1 клапаном
Наявність: Так
Маска с клапаном, цвет белый, Fashion mask
Наявність: Так
Маска с клапаном, цвет серый, Fashion mask
Наявність: Так
Маска питта pitta с двумя клапанами
Наявність: Так
Маска защитная, тканевая серая (хлопковая)

Маска защитная, тканевая серая (хлопковая)

Маска защитная, тканевая серая (хлопковая)..

20.00грн.

Показано з 1 по 9 із 72 (8 сторінок)
Маски захисні для обличчя

У нашому світі інфекцій і вірусів необхідно мати можливість захистити себе, особливо якщо ваша робота пов'язана з безперервним контактом з людьми. До списку таких роботодавців відносяться салони краси, в яких майстри носять одноразові захисні маски. Це є не капризом або примхою майстрів, фахівці індустрії краси повинні дотримуватися санітарно-гігієнічні вимоги, до яких і відноситься носіння масок.

Маски для співробітників салону краси

В роботі створення краси існує безліч шкідливих чинників, наприклад, майстри манікюру постійно знаходяться на близькій відстані з руками, органічний пил від спиляних нігтів нерідко потрапляє в дихальні шляхи, тому майстри носять маски. Щоб захистити себе або свого співробітника, ви можете купити маску для майстра манікюру в нашому магазині.

У зону неприємних факторів для косметологів відносяться хімічні препарати, спеціальна косметика біологічно активної дії і патогенна мікрофлора людини, наприклад, бактерії, гриби і віруси, з якими майстер постійно взаємодіє. Тому маски одноразові для косметологів - це відмінний спосіб збереження безпеки, можливість уникнути зараження всілякими захворюваннями, які можуть передаватися через повітря, і майстер зможе вільно і легко дихати при виконанні робіт і процедур.

Стильні захисні маски для косметологів від KSM COSMETICS

Якщо ви майстер і у вас немає бажання використовувати звичайні, типові маски, то можете придбати у нас захисні маски з малюнками. Вони додадуть оригінальності вашому образу, а деякі навіть можуть розвеселити самого злого або прискіпливого клієнта. Люди люблять оригінальність, наші маски допоможуть отримати прихильність і довіру клієнтів.

Якщо у вас свій салон і ви хочете виділятися, то у нас є ідеальне пропозицію спеціально для Вас. Лицьова захисна маска для салонів краси - це, по-перше, безпечно, по-друге, унікально, по-третє, просто забавно. Більшість клієнтів ходять в салони, щоб відпочити, а легка і невимушена обстановка - це саме те, що їм потрібно на кілька годин.